Jaunumu RSS

ES2015 iekš draugiem.lv

ES2015 on Flickr

ES2015 on Twitter

ES2015 on Linkedin

ES2015 on Linkedin

Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē sekretariāts

Jaunumi

Briselē pārrunā prioritāros jautājumus enerģētikā Latvijas prezidentūras laikā

24.11.2014.

Ekonomikas ministrijas un Eiropas Komisijas pārstāvji Briselē 21.novembrī pārrunāja galvenos enerģētikas jautājumus, kas tiks virzīti Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē laikā, īpaši izceļot Enerģētikas Savienības izveidi. Latvijas delegāciju vadīja Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra vietnieks Jurijs Spiridonovs, bet Eiropas Komisijas delegāciju – Mehthilde Versderfere (Mechthild Wörsdörfer), EK Enerģētikas ģenerāldirektorāta direktore.

Lasīt tālāk ...

Nacionālajā bibliotēkā atklās ceļojošo izstādi „Parunāsim par modi!”

21.11.2014.

Parunāsim par modiOtrdien, 25. novembrī, plkst. 17:00 Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB) atklās izstādi „Parunāsim par modi!". Tā ir viena no ceļojošajām izstādēm, kas sagatavota Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē publiskās diplomātijas un kultūras programmas ietvaros un būs apskatāma Latvijas vēstniecībās un pārstāvniecībās ārvalstīs.

Lasīt tālāk ...

Saeimas Eiropas lietu komisija apstiprina pirmos Latvijas prezidentūras mandātus

21.11.2014.

Priekšlikumi par Eiropas Prokuratūras izveidi un par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti – tie ir būtiskākie jautājumi, ar kuriem strādās Latvijas prezidentūra Eiropas Savienības (ES) Padomē Tieslietu un iekšlietu padomes ietvaros. Šādus Tieslietu ministrijas kompetencē esošus Latvijas prezidentūras augstas prioritātes mandātus piektdien, 21.novembrī, apstiprināja Saeimas Eiropas lietu komisija.

Lasīt tālāk ...

Mākslas izstādes atklāšana Beļģijā pārliecinoši ievada Latvijas prezidentūras kultūras programmu

21.11.2014.

Iespaidi un paralēles. Laluvjēra-RīgaAr eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas piedalīšanos un lielu skatītāju atsaucību trešdien, 19.oktobrī, Beļģijas pilsētā Ljēžā atklāta mākslas izstāde, kas pārliecinoši ievada Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē kultūras programmu ārvalstīs.

Lasīt tālāk ...

Īslaicīgi nebūs pieejamas atsevišķas Nacionālās bibliotēkas lasītavas

20.11.2014.

Šodien, 20.novembrī, uzsākta Latvijas prezidentūru Eiropas Savienības Padomē centrālās pasākumu norises vietas Rīgā – Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) – atsevišķu telpu pielāgošana prezidentūras vajadzībām. Sākot ar rītdienu, 21.novembri, uz bibliotēkas 3.stāvu pakāpeniski pārcelsies atsevišķas lasītavas un to krājuma daļas.

Lasīt tālāk ...

Ārlietu ministrija

es.gov.lv

Latvijas 10 gadus ES