Jaunumu RSS

ES2015 iekš draugiem.lv

ES2015 on Flickr

ES2015 on Twitter

ES2015 on Linkedin

ES2015 on Linkedin

Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē sekretariāts

Jaunumi

Turpinās trio prezidentūras valstu rakstnieku un tulkotāju apmaiņas programma

15.07.2015.

No marta līdz septembrim pašreizējās Eiropas Savienības Padomes trio prezidentūras partnervalstīs – Itālijā, Latvijā un Luksemburgā – notiek rakstnieku un tulkotāju apmaiņas braucieni jeb rezidences. Sākoties Luksemburgas prezidentūrai ES Padomē pašlaik, 2015.gada jūlijā, Meršas literatūras centrā Luksemburgā uzturas tulkotāja Silvija Brice, kas no vācu valodas tulko luksemburgiešu rakstnieces Noras Vāgeneras (Nora Wagener) stāstus. Savukārt septembrī latviešu rakstnieks Jānis Joņevs dosies uz rezidenci Sjēnas institūtā Itālijā, lai tur smeltos iedvesmu jauna darba radīšanai.

Lasīt tālāk ...

Turpinās prezidentūras laikā uzsāktā Latvijas kultūras prezentācija ārzemēs

05.07.2015.

Līdz ar Ziemeļu un Baltijas valstu Dziesmu svētku noslēguma koncertu 28.jūnija vakarā Rīgā oficiāli beidzās Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē publiskās diplomātijas un kultūras programma. Taču vairāki prezidentūras laikā uzsāktie kultūras projekti turpinās arī nākamā prezidentūras trio partnera – Luksemburgas – prezidentūras laikā. Vienlaikus Latvijas prezidentūras laikā daudziem māksliniekiem izveidojusies veiksmīga sadarbība ar ārvalstu kultūras institūcijām, tādējādi dodot pārliecību, ka Latvijas kultūras prezentācija ārzemēs turpināsies.
 

Lasīt tālāk ...

Meklē prezidentūras aktualitātes?

06.01.2015.

Jaunākās ziņas, pasākumu kalendārs, kā arī foto un video galerijas apskatāmas Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē oficiālajā tīmekļa vietnē EU2015.LV. Jaunajā mājaslapā pieejama svarīgākā ar prezidentūru saistītā informācija četrās valodās – latviešu, angļu, franču un vācu.

Lai gan prezidentūras jaunumi “pārcēlušies” uz EU2015.LV, šeit – sekretariāta mājaslapā – atrodamas ar sekretariāta darbību saistītās aktuālās ziņas (publiskais iepirkums, kontaktinformācija u.tml.).

EU2015.LV

Ārlietu ministrija