Jaunumu RSS

ES2015 iekš draugiem.lv

ES2015 on Flickr

ES2015 on Twitter

ES2015 on Linkedin

ES2015 on Linkedin

Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē sekretariāts

Jaunumi

Ministru kabinets Briselē iepazīstinās ar Latvijas prezidentūras prioritātēm

28.11.2014.

Gatavojoties pārņemt Latvijas kā prezidējošās valsts pienākumus Eiropas Savienības Padomē, 3. decembrī Ministru prezidente Laimdota Straujuma un ministri dosies darba vizītē uz Briseli. Vizītes darba kārtībā plānota kopīga Eiropas Komisijas (EK) kolēģijas un Latvijas Republikas Ministru kabineta darba sesija, kā arī vairākas Ministru prezidentes un ministru divpusējas tikšanās.

Lasīt tālāk ...

LMT - Latvijas prezidentūras ES Padomē stratēģiskais partneris

28.11.2014.

LMT prezidents Juris Binde un Latvijas prezidentūras Eiropas Savienībās Padomē sekretariāta direktore Kristīne Pommere līguma parakstīšanas ceremonijāPiektdien, 28.novembrī svinīgā ceremonijā „Latvijas Mobilā Telefona” (LMT) prezidents Juris Binde un Latvijas prezidentūras Eiropas Savienībās Padomē sekretariāta direktore Kristīne Pommere, klātesot prezidentūras praktikantu programmas jauniešiem un mediju pārstāvjiem, parakstīja ziedojuma līgumu par mobilo sakaru un interneta nodrošināšanu.

Lasīt tālāk ...

Latvijā ierodas Eiropas Komisijas ģenerālsekretāre Ketrina Deja un Eiropas Komisijas priekšsēdētāja biroja vadītājs Martins Zelmaiers

28.11.2014.

Rīga, 2014. gada 27. novembris. – Lai tiktos ar Latvijas amatpersonām, piektdien, 28. novembrī, vienas dienas vizītē Latvijā viesojas Eiropas Komisijas (EK) ģenerālsekretrāre Ketrina Deja (Catherine Day) un EK priekšsēdētāja biroja vadītājs Martins Zelmaiers (Martin Selmayr). Galvenie sarunu temati ir jaunās Eiropas Komisijas darba prioritātes un gatavošanās Latvijas prezidentūrai Eiropas Savienības Padomē.

Lasīt tālāk ...

Latvijā ieradīsies Eiropas Parlamenta priekšsēdētāju konference

27.11.2014.

No 3. līdz 4. decembrim Latvijā viesosies Eiropas Parlamenta (EP) priekšsēdētāju konference, lai ar Latvijas amatpersonām pārrunātu tuvojošos Latvijas prezidentūru Eiropas Savienības Padomē. Delegācijā būs arī EP prezidents Martins Šulcs (Martin Schulz), kuram šī būs pirmā vizīte Latvijā.

Lasīt tālāk ...

Vairāk nekā 40 ekspertu no Latvijas un visas ES vērtēs gaidāmo prezidentūru

27.11.2014.

Kādi ir galvenie Eiropas Savienības priekšā stāvošie izaicinājumi, ar ko būs jāstrādā gaidāmajai Latvijas prezidentūrai ES Padomē? Kādas ir mūsu pašu prioritātes un kā vēlamies tās īstenot? Kā uz to skatās un ko var ieteikt citas ES dalībvalstis? Atbildes uz šiem jautājumiem konferencē meklēs vairāk nekā 40 ekspertu un politikas veidotāju no Latvijas un vēl 26 ES dalībvalstīm un kandidātvalstīm.

Lasīt tālāk ...

Ārlietu ministrija

es.gov.lv

Latvijas 10 gadus ES