Sekretariāts izbeidza darbību 2015.gada 31.decembrī. Mājaslapas saturs vairs netiek atjaunots.

Jaunumu RSS

ES2015 on Flickr

ES2015 on Twitter

ES2015 on Linkedin

Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē sekretariāts

Izsludina iepirkumu par Latvijas laikmetīgā dizaina izstādes organizēšanu

22/07/2014

Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē ietvaros plānots veidot izstādi par Latvijas laikmetīgo dizainu. Lai to nodrošinātu, Kultūras ministrija izsludinājusi iepirkumu “Latvijas laikmetīgā dizaina izstādes idejas koncepcija un realizācija Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē ietvaros 2015.gadā”.

Izstādes koncepcijas mērķis ir iepazīstināt apmeklētājus ar labākajiem Latvijas laikmetīgā dizaina paraugiem, vēstot par galvenajām dizaina jomām. Iepirkums paredz veidot trīs tematiski saistītas ekspozīcijas Rīgā, bet 2015.gada otrajā pusē vismaz vienu ekspozīciju izstādīt arī kādā Latvijas reģiona izstāžu zālē.

Viena no Rīgā paredzētajām ekspozīcijām tiks izvietota Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, kas ir galvenā Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē norises vieta. Pirmā stāva ātrijā izstādītā ekspozīcija garantēs to, ka ar Latvijas laikmetīgo dizainu iepazīsies arī ārvalstu viesi, kas piedalīsies Latvijas prezidentūras ietvaros rīkotajos pasākumos Latvijas Nacionālās bibliotēkas ēkā. Pārējās ekspozīcijas atradīsies Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā, kā arī Latvijas Mākslas akadēmijas izstāžu zālē.

Izstādes idejas koncepcija paredz vienotu platformu, kurā līdztekus izstādes ekspozīcijām norisinās ar dizaina tematiku saistīti un viens otru papildinoši pasākumi. Latvijas laikmetīgā dizaina izstāde tematiski saistīta ar Kultūras ministrijas organizēto radošo industriju konferenci Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē ietvaros, kā arī iekļausies Radošās darbības nedēļas “radi!2015” pasākumu programmā.

Ar iepirkuma nolikumu iespējams iepazīties šeit. Pretendenti var iesniegt savu piedāvājumu līdz 2014.gada 5.septembrim.

Drukāt

EU2015.LV

Ārlietu ministrija